Strona główna » Baza wiedzy » Case studies » Rekrutacja specjalistów lean ze wskazanych przez klienta firm

Rekrutacja specjalistów lean ze wskazanych przez klienta firm

Uznana polska spółka działająca w branży spożywczej zleciła NobleYou rekrutację specjalisty na stanowisko lean management. Wyzwaniem w procesie był fakt, że klient wskazał konkretne firmy, z których chciałby pozyskać pracowników.

Rok

2020

Branża klienta

sektor spożywczy

Liczba wakatów

1

Nazwa stanowiska

specjalista ds. lean management

Realizacja projektu

W ciągu trzech tygodni przedstawiliśmy 3 kandydatów zainteresowanych rozmową z klientem. Ponieważ kandydaci mieli doświadczenie, których oczekiwał nasz klient, już po pierwszym spotkaniu jednemu z nich została złożona oferta, którą przyjął. Ze względu na fakt, że klient wskazał konkretne firmy, z których chce pozyskać kandydatów, zrealizowaliśmy szeroko zakrojoną akcję rekrutacyjną, polegającą na wytypowaniu osób zajmujących określone stanowiska we wskazanych firmach, nawiązaniu z nimi kontaktu oraz zaproszeniu do udziału w procesie.

Ze względu na pandemię koronawirusa, cały proces rekrutacyjny zarówno po naszej stronie, jak i po stronie klienta, był prowadzony zdalnie.

Korzyść dla klienta

Po ocenie kandydatów i rozmowach, klient zdecydował się na zatrudnienie pozyskanej przez nas osoby.

Nasi specjaliści sporządzają szczegółowe profile kandydatów i regularnie raportują wyniki działań. Zawsze będziesz dokładnie wiedzieć, na jakim etapie znajduje się Twój projekt.