Strona główna » Oferty pracy » Inżynier serwisant ds. wsparcia technicznego pomp ciepła A2W (Praca 8:00-16:00)

Inżynier serwisant ds. wsparcia technicznego pomp ciepła A2W (Praca 8:00-16:00)

Aktualnie dla naszego Klienta - w związku z rozbudową struktur - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Inżynier serwisant ds. wsparcia technicznego pomp ciepła A2W

Zadania:

  • Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży oraz klientów B2B w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla struktur sprzedaży oraz kontrahentów
  • Tematyczne szkolenia z zakresu doboru, montażu i instalacji oraz serwisu pomp ciepła
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Kontakty z zagranicznymi zakładami produkcyjnymi
  • Prowadzenie procesu odbioru i komisyjnego uruchamiania instalacji A2W HP
  • Terenowy nadzór nad kluczowymi inwestycjami, weryfikacja poprawności wykonania instalacji, komisyjne uruchomienie układów
  • Diagnozowanie usterek technicznych oraz problemów jakościowych urządzeń
  • Raportowanie prowadzonych zadań
  • Rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych
  • Rozpatrywanie zgłoszeń gwarancyjnych
  • Współuczestnictwo w procesie rozbudowy działu

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – Inżynier wsparcia, Serwisant systemów pomp ciepła A2W, Instalator
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze pracy z produktami HVAC i pompami A2W – mile widziane
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rozwiązań technicznych branży A2W
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie zadaniowe
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Pracowitość, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (2-3 razy w miesiącu)

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC, nastawionej na nowatorskie rozwiązania
  • Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u Klienta
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę po 8 godzin od poniedziałku do piątku – 8:00 – 16:00
  • Benefity – 50% dopłaty do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, owocowe wtorki,
  • Pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy
  • Bezpłatny i ogrodzony parking
  • Dogodna lokalizacja
  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

Rejon:

śląskie

Miasto:

Ruda Śląska

Branża:

HVAC

Kontakt do opiekuna

Portrait photo of Aleksandra Kwiecien Aleksandra Kwiecień
+48 538 818 386
aleksandra.kwiecien@nobleyou.pl

Załącz CV

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NobleYou Sp. z o.o. moich danych osobowych (dalej „dane osobowe”), takich jak: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu oraz pozostałych danych osobowych zawartych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych złożonych na potrzeby udziału w rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, prowadzonej przez NobleYou Sp. z o.o. na rzecz jego usługobiorców (klientów).

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NobleYou Sp. z o.o. moich danych osobowych (dalej „dane osobowe”), takich jak: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu oraz pozostałych danych osobowych zawartych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych złożonych na potrzeby udziału w rekrutacjach przyszłych prowadzonych przez NobleYou Sp. z o.o. na rzecz jego usługobiorców (klientów).

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NobleYou Sp. z o.o. moich danych osobowych (dalej „dane osobowe”), takich jak: imię i nazwisko, adres e-mail w celu otrzymywania newslettera od NobleYou Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna