Strona główna » Kontakt

NobleYou – rekrutacja klasy premium

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas w naszej siedzibie. Zapraszamy!

Marka NobleYou jest własnością PowerJobs Sp. z o.o.

PowerJobs Sp. z o.o.
ul. Ks. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
NIP: 6443286429
REGON: 240367803
Tel.: +48 32 724 55 44

Zapytania o pracę – praca@nobleyou.pl
Współpraca biznesowa – zapytanie@nobleyou.pl

Potrzebujesz więcej informacji?

Bez względu na to czy szukasz nowego pracownika, czy nowego pracodawcy, trafiłeś w dobre ręce. W NobleYou zrobimy wszystko, żeby skontaktować Cię z właściwą osobą, a żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PowerJobs Sp. z o.o. moich danych osobowych (dalej „dane osobowe”), takich jak: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu oraz pozostałych danych osobowych zawartych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych złożonych na potrzeby udziału w rekrutacjach przyszłych prowadzonych przez PowerJobs Sp. z o.o. na rzecz jego usługobiorców (klientów).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PowerJobs Sp. z o.o. moich danych osobowych (dalej „dane osobowe”), takich jak: imię i nazwisko, adres e-mail w celu otrzymywania newslettera od PowerJobs Sp. z o.o.
Klauzula informacyjna
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PowerJobs Sp. z o.o. moich danych osobowych (dalej „dane osobowe”), takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres e-mail, nr telefonu, w celu otrzymywania informacji handlowych.
Klauzula informacyjna